Landing Page pro personální agenturu v Praze

Specialisté naší digitální agentury vytvořili moderní, přehlednou a srozumitelnou prodejní webovou stránku pro personální agenturu v Praze.

Úvod:

Nedostatek odborných pracovníků je naléhavým problémem českého průmyslu. Česko Evropská Agentura se zabývá řešením tohoto problému již více než pět let. Poskytuje kvalitní zaměstnance ze zemí SNS pro své partnery (DHL, Notino, Makro, Geis, MailStep, CzechCont a další). Hlavním úkolem bylo podat srozumitelné informace o zaměstnání, podmínkách práce a platu, aby web přilákal potenciální zákazníky, kterým by bylo možno odpovědět na všechny jejich otázky předem. Strukturu webu jsme navrhli tak, aby byly informace o ČEA (o volných pracovních místech, podmínkách práce) představeny co nejpodrobněji, aby si potenciální zaměstnanci mohli informace o společnosti a transparentnosti práce bezpečně ověřit, což velmi posiluje důvěryhodnost firmy.

Práce na projektu byly rozděleny do 3 hlavních fází:

1) Analýza trhu, vytvoření technického zadání a struktury.

2) Vytvoření prototypu a adaptivní design stránek pomocí grafického editoru Figma. https://clc.am/eY82eA

3) Kódování, připojení všech potřebných funkcí a instalace CMS WordPress, aby měl zákazník v budoucnu možnost nezávisle měnit informace kdekoli a kdykoli bez použití programovacích dovedností.

Live website cea.cz

Využijte
bezplatné konzultace
se zkušeným odborníkem

Následující portfolio:
Nevíte s čím začít?
Kontaktujte nás a odpovíme vám do 15 minut.
Ať cokoli chceš,
o čemkoli sníš, začni.
Je v opovážlivosti moc, magie či síla.
Murray

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.